Mobil Bedava Sohbet

Dünya'nın en sık tercih edilen mobil sohbet odalarında sizde bedava sohbet edin.
Mobilciyiz.Com Mobil Sesli chat,Kameralı mobil sohbet Hizmeti Vermektedir Sitemiz. Türkiyenin En Eğlenceli Sitesi Mobilciyiz.Com,Kullanıcılarına ücretsiz ve üyeliksiz Olarak Hizmet Sağlamaktadır,Mobilchat,Sesli mobil sohbet,Kamerali Sesli chat,Görüntülü Mobil Sohbet Hizmeti Vermektedir Sitemiz.

Kızlarla Sohbet Etmekte Zorlanan Erkekler - MOBİLCİYİZ.Com,Mobilchat,Kamerali mobil sohbet,Mobil chat sitesi.


Kızlarla Sohbet Etmekte Zorlanan Erkekler

İnsanoğlu geçmişten bugüne kadar birbiriyle konuşarak anlaşan tek canlı örneğidir. Yakın ya da uzak tarih olarak hangi açıdan bakılır ise bakılsın bu hep böyleydi. Fakat devirin değişmesi bu konuşmalara farklı anlamlar yüklemeye başladı. Yani kadın ve erkek olarak ayrılmaya ve ayrıştırılmaya başlandı. Bazı medeniyetlere göre de kimi toplumda normal ve hoş karşılandı kimi toplumda ise hayli garipsendi. Konuya baylar açısından bakıldığında oldukça güç ve anlaşılmaz şekilde farklı yerlere gittiği açık bir şekilde ortaya çıkıyor. Bu anlamla ele alınması gereken konu hakkında farklı görüşlerde yok değil. Günümüz, teknolojinin ve şartların değişmesiyle birlikte hayli yol kat ederek farklı ve çok daha gelişmiş noktalara geldi. Konu ele alındığında münakaşa yani konuşma çok farklı ve gelişen platform ve aygıtlara taşındı.

Sanal Ortamda Konuşma

Bu anlamda bahsedilen aygıt elbette cep telefonundan başka bir şey olamaz. Git gide büyüyen ve büyümekte olan bu aygıtlarda konuşmak çok daha kolay artık. Fakat esas konuya bay ve bayanın konuşma ilişkisi bakımından bakmak gerekir. Örf, adet, dil, gelenek, yetiştirilme şekli, eğitim ve daha bir sürü eğitici unsur insanlığın gelişiminde ciddi başrol oynamaktadır. Yalnız kız çocukları gelişim çağından bu yana kadar ailelerinden pekte gerek olmayan baskıyı ve yanlış bilgiyi görüp dinledikleri için hem cinsi olmayan biriyle anlaşma kavramı artık yabancılaşıyor. Ve bu anlamda baylarda faklı ve karşılıklı olmayan görüşmelere yönelebiliyorlar. Bu görüşmeler beylerce her bireyin hak vereceği gibi kolay ve basittir. Çünkü içeriğinde, yüz yüze görüşme, sesli konuşma yoktur. Evet! Günümüz olanakları bunları da karşılıyor ama isteğe bağlı. İlk atılacak adımlar listesinde bir bayana yaklaşma ve konuşma aşamasında bunlar bulunmaz.

Yüz Yüze Konuşma

Bunun gerçekçi ve samimi tarafı da vardır ki buda gayet açık bir şekilde olan karşılıklı yani yüz yüze bir araya gelip sohbet etmektir. En önemli husus olan yetiştirilme açısından bakıldığında çoğu toplum ve medeniyet bunun gayet normal olduğunu açık bir dille gün yüzene yansıtmıştır ki gerçekten de en samimi ve gerçekçi olanı da budur zaten. Konuşup görüşmenin dışına çıkıldığında en işe gelmeyen başlangıç tanışmaktır. Ve elbette ki çoğunluğa göre bu beylerin atacağı ilk adım olmalıdır. Kibarlığın, üslubun ve efendiliğin bir hayli düzgün ve güzel olduğu bir dil kadın tarafından geri çevrilmez ve garipsenmez. Aksine farklılık anlamında göze batar ki bu da hayli güzel yansır karşı tarafın aynasına. Bu anlamda zorlanma yani utanma olmayacağı gibi aksine belli bir zaman sonra rahatlama ve medeniyet hissi uyanır baylarda. Sanal ve pekte gerçekçi olmayan bu konuşma biçiminden uzaklaşmak ve sadece gereken zaman dilimlerinde yani ihtiyaç anında kullanmak beyleri şüphesiz daha değerli ve yeri doldurulamaz kıymetli konumlara koyacaktır.


Yazar: admin

Görüntüleme: 79 defa

Kategori: GeNeL

Yayınlanma Tarihi: 16 Kasım 2022

Cevap bırakın

Kategoriler